FacebookGoogle+

Čierna Voda - domov Na Dobrom Mieste

Projekt energeticky úsporného a moderného bývania je situovaný v lokalite Čierna Voda, miestnej časti obce Chorvátsky Grob. Ak hľadáte prostredie, v ktorom nájdete nový domov vzdialený len pár minút od Bratislavy a zároveň jedinečné spojenie aktívneho života v meste a príjemného oddychu na vidieku, ste Na dobrom Mieste.

V Chorvátskom Grobe, a jeho mestskej časti Čierna Voda, býva celkovo 3789 obyvateľov. Najväčšie zastúpenie obyvateľstva tvorí veková skupina medzi 30 – 49 rokov. Rozloha Chorvátskeho Grobu je 1512 hektárov a vzdialenosť do centra Bratislavy je 15 km.

Dopravná infraštruktúra

Čierna Voda je prepojená s bratislavskou mestskou časťou Vajnory len pár minút cesty autom. Dopravná situácia v obciach v okolí Bratislavy je najväčším zdrojom pochybností bývania na vidieku, preto výstavba privádzača na diaľnicu D1 v tesnej blízkosti Čiernej Vody získala “zelenú” so začiatkom výstavby v roku 2014.

Občianska vybavenosť a aktivity

Čierna Voda ponúka kompletné občianské vybavenie. Nájdete tu zdravotné stredisko, veterinárnu kliniku, lekárne, škôlky, Tesco supermarket, OC Monar, fitness centrum, jazdeckú školu, golf, jazdecký areál, tenis, golfové ihrisko, cykloturistika, fitness. Milovníkov turistiky určite poteší príjemný Šúrsky les. To všeko pre plnohodnotné aktívne bývanie Na Dobrom Mieste.